İADE VE İPTAL KOŞULLARI

www.zoecustomjewelry.com üzerinden yapacağınız satın alma işlemlerinde müşterilerimiz Mesafeli Satış Sözleşmesi gereği 14 gün içinde hiçbir gerekçe göstermeksizin ve cezaî şart ödemeksizin cayma hakkını kullanabilir.

Özel sipariş ile üretilen, isteğe göre ebat ölçüsü değiştirilen ve ya üzerine özel yazılar yazılmış ürünler iade kapsamı dışında tutulur.

İade edilecek ürünün,  kullanılmamış, kendisinin, ambalajının ve kutusunun zarar görmemiş, etiket ve üzerinde bulunan koruma bantlarının çıkarılmamış, satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olması gerekmektedir. Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra iade işlemleri başlatılır.

İade ve değişim işlemleri için web sitesindeki iade ürün formunu doldurarak iade talebinizi tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Gerekli incelemelerden sonra konuyla ilgili formdaki iletişim kanallarından sizinle iletişime geçilecektir.

İnternet mağazasından alınan ürünlerin iade işlemleri sadece internet mağazasından yapılmaktadır.

İade edilmesi istenen ürünün faturası, ambalajı, sertifikası, varsa promosyon olarak gönderilen ürünlerle birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

Cayma hakkı kullanılan ürün tarafımızca size bildirilen anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile gönderilirse teslimat bedeli GAIAtarafından karşılanır. Ürünün başka bir kargo ile veya başka bir yolla göndermesi halinde teslimat bedeli müşteri tarafından karşılanacak olup, karşı ödemeli olarak gönderilen ürünü GAIA’in teslim alma yükümlülüğü yoktur.